Suknie ślubne

EXCLUSIVE STYLE STUDIO

Zapraszamy do zapoznania się z naszą kolekcją.

Szyjemy suknie ślubne na miarę z własnych projektów lub z powierzonych
wzorów klienta. W naszej ofercie znajdują się zarówno proste subtelne modele
klasyczne jak również modele nowoczesne czy bogato zdobione suknie z trenami.


Dokładne ceny ustalane są indywidualnie z klientem w zależności od stopnia
skomplikowania modelu, rodzaju tkaniny i dodatków.

Naszym klientkom nie znajdziemy idealnego kandydata na męża, ani nie przygotujemy hucznego wesela. Specjalizujemy się bowiem w krawiectwie i z chęcią zapewnimy wyjątkową, uszytą na indywidualne zamówienie kreację ślubną. Doświadczenie i umiejętności szlifujemy od kilkudziesięciu lat, posługujemy się maszynami, jakich nie powstydziłyby się najbardziej znane pracownie krawieckie oraz posiadamy dostęp do wysokiej jakości materiałów i dodatków. Przede wszystkim jednak potrafimy uważnie wsłuchiwać się w potrzeby klientek, z którymi przeprowadziliśmy już niezliczone godziny rozmów. Wiemy jak różne są gusta i oczekiwania wobec tak ważnego zadania, jakim jest uszycie sukni ślubnej. Naszą pracę traktujemy bardziej jak sztukę niż zwykłe rzemiosło, gdyż nie jesteśmy wielką manufakturą produkującą ogromne ilości identycznych rzeczy, ale małym przedsiębiorstwem nastawionym na pojedyncze, unikalne zlecenia. Każda nasza suknia jest inna i niepowtarzalna, tak jak niepowtarzalny jest sam ślub.

Dostosowujemy się w każdym szczególe do otrzymanych wytycznych, jak również udzielamy fachowych porad lub samodzielnie opracowujemy projekt od początku do końca. Jedne panie życzą sobie wykonania sukni uprzednio upatrzonej w katalogu, inne jeszcze nie mogą zdecydować się na jedną z niezliczonych możliwości. Jesteśmy do dyspozycji w każdym przypadku. Cierpliwie i z wnikliwością staramy się dobrać krój, który podkreśli naturalną urodę klientki i zarazem ukryje jej ewentualne mankamenty. Szyjemy suknie klasyczne i delikatne, jak również nowoczesne i bardziej odważne. Z głębokim lub asymetrycznym dekoltem albo bez dekoltu. Z długimi rękawami i bez rękawów, suknie w stylu empire i vintage, suknie sunące się po ziemi, sięgające do kostek lub nawet kończące się na kolanach. Z wysokiej jakości jedwabiu, tiulu albo muślinu jesteśmy w stanie wyczarować kreacje z oryginalnymi falbankami, koronami czy baskinkami. Udowadniamy, że biel może mieć wiele różnych odcieni, ale też nie musi być jedynym rozwiązaniem. Umiejętnie dobieramy dodatki, niezależnie od tego czy będą to kamienie, kryształki, perły, kwiaty czy koraliki. Wszystko musi tworzyć harmonijną całość – nie tylko suknia, ale także obuwie, welon, biżuteria, a nawet cała oprawa wesela.

W dniu ślubu cała uwaga skierowana jest na Parę Młodą, a suknia ślubna z pewnością na długo utkwi w pamięci gości. Poza tym kreacja zostanie uwieczniona na papierze fotograficznym, a być może i na nagraniu video. Dlatego nie ma tu miejsca na niedociągnięcia, a suknię zazwyczaj zamawia się co najmniej kilka miesięcy przed uroczystością. Ze względu na specyfikę zamówień nie posługujemy się jednolitym cennikiem. Ceny za usługi ustalamy indywidualnie, a zależą one od nakładu pracy i użytych materiałów.